Mikuláš v I. A

Vo štvrtok a piatok 5. a 6. decembra zavítala mikulášska nálada aj na našu základnú školu.

Už od rána bolo na učiteľoch i na žiakoch badať, že to nie je len ďalší deň v škole. Panovala tu sviatočná nálada, akoby sa duch sv. Mikuláša vznášal nad učiteľskými katedrami i žiackymi lavicami.

Hneď ráno si žiaci 1. A triedy krásne ozdobili pred školou stromček vlastnoručne vyrobenými ozdobami. Nálada bola výborná a žiaci prekypovali šťastím a nedočkavosťou, aby mohli sv. Mikulášovi predviesť, čo všetko dokážu.

Nechýbali piesne či rýmovačky doprevádzané hudbou a dobrou náladou. Sv. Mikuláš im za to nadelil hŕbu sladkostí a nadmieru spokojné boli obe strany.

Zodpovedná: Mgr. Eva Glasová