Medzinárodný dom umenia pre deti – Bibiana


Dňa 12.09.2017 sa žiaci III.AIV.A triedy s pani učiteľkami Mgr. Evou Glasovou a Mgr. Alžbetou Kösegiovou zúčastnili výstavy v Medzinárodnom dome umení pre deti – Bibiana. BIBIANA sa orientuje na umeleckú tvorbu určenú všetkým vekovým kategóriám detí a mládeže, ktorej rozvoj aktívne podporuje. Sprístupňuje deťom umenie netradičnými, experimentálnymi formami práce. Do nových kontextov spája dostupné informácie, poznatky a skúsenosti a modernými spôsobmi, ktorým dieťa rozumie, s ním komunikuje. Žiaci si mohli pozrieť výstavavy ako Izmy a izby, Migrácie a Hlbokomorské rozprávky.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.