Lyžiarsky výcvikový kurz


V dňoch 6.2.-11.2.2017 sa uskutočnil lyžiarsky výcvikový kurz v lyžiarskom stredisku  Tále  pod Chopkom, ubytovanie Kúria na Táloch. Výcvikového kurzu sa zúčastnilo  43 žiakov našej školy. Nakoľko žiaci mali štátny príspevok vo výške 150 Eur, prišlo nám 16 nelyžiarov, resp. začínajúcich lyžiarov /z doterajších LV rekordný počet/. Všetci sa naučili krásne zlyžovať i stredne obtiažne zjazdovky. Všetci žiaci lyžovali rozdelení do 4 skupín /podľa výkonnosti/  pod vedením 4 lyžiarskych inštruktorov. V závere kurzu všetci absolvovali pretek v lyžiarskom slalome. Počasie, snehové podmienky, tiež ubytovanie bolo vynikajúce . Tále opäť nesklamali.

Tešíme sa na ďalší ročník.

H. Skovajsová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.