Karneval na I. stupni


Dňa 17.2. 2017 žiaci I. stupňa oslávili fašiangy tradičným karnevalom. Všetci sa obliekli do rozličných masiek ešte v triedach. Karneval, ktorý sa konal v telocvični, slávnostne otvorila p. zástupkyňa Mgr. J. Santerová. Žiaci svoje masky predstavovali po triedach. Z každej triedy boli odmenení 2 žiaci za najoriginálnejšiu masku a 1 žiak za najlepšieho tanečníka. O vynikajúcu tanečnú náladu sa postaral p. Boledovič modernou hudobnou produkciou. Ceny na karneval zabezpečili rodičia z I.B, II.A, II.B, III.B, IV.A a IV.B triedy. Tešíme sa opäť na nové a atraktívne masky aj na budúci školský rok. Dovidenia kamaráti!

Zodpovední: triedni učitelia I. stupňa

Hudba: J. Boledovič

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.