Halloweenska noc v škole pre žiakov II.B a IV.B


Príšerky z pivnice zorganizovali “ Halloweensku noc v škole pre žiakov II.B a IV.B“. Žiakov privítali strašidelným príbehom a potom žiaci museli prejsť skúškou odvahy – zdolať lepkavú pavučinu a vypiť tajomný nápoj. Počas strašidelnej diskotéky bola tombola a rôzne súťaže, napr. vyloviť jabĺčko z misky s vodou alebo čo najrýchlejšie dostať pavúka do cieľa pomocou fúkania cez slamku. Ale kým žiaci pozerali film, stalo sa niečo hrozné… jedna z príšeriek bola unesená a mohla sa vrátiť len vtedy, keď žiaci prejdu po škole a nájdu biely predmet a pavúčie oči. Túto nočnú hru žiaci splnili, príšerku zachránili a spokojne všetci zaspali.
Pri raňajkách sme si rozprávali zážitky z Monster party.
Zodpovedné za akciu: Mgr. Alena Boledovičová, PaedDr. Darina Koršňáková, Mgr. Sidónia Vőrősová, Monika Penevová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.