Exkurzia do firmy Včelco


Dňa 21.10.2016 šiestaci a siedmaci navštívili firmu Včelco, s.r.o. sídliacu v Smoleniciach, ktorá sa zaoberá výrobou medu, rôznych výrobkov z medu, no najmä medoviny, ktorá je nositeľkou mnohých ocenení. Exkurzia prebiehala v 2 častiach: 1. prednáška o včele medonosnej, stavbe jej tela a o živote v úli a 2. prednáška bola zameraná na včelie produkty.

Počas prednášok sme mali možnosť ochutnať včelí peľ a rôzne druhy medu a následne si zakúpiť množstvo dostupných výrobkov.

Ako výstup z exkurzie zhotovili žiaci v rámci predmetu biológia projekt o včele a včelích produktoch.

 

Zodpovedná: PaedDr. Provazníková

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.