DOD v SOŠ záhradníckej v Malinove


Dňa 27.10.2017 sa žiaci 8.B triedy zúčastnili DOD v SOŠ záhradníckej v Malinove. Táto škola je zameraná na prípravu žiakov pre prácu v záhradníctve, v ovocinárstve a aranžovaní. Žiaci videli nádherný prírodno – krajinársky park, v ktorom sa nachádza do 200 druhov domácich a cudzokrajných drevín. V interiéri školy boli umiestnené nádherné aranžmá zo suchých a umelých materiálov. Okrem toho žiakov zaujali skleníky z celého sveta. Zaujímavé boli aj makety úpravy exteriérovej zelene, ktoré sú maturitnou prácou absolventov školy. Časť strávený na exkurzii spríjemnil žiakom predprázdninové obdobie.

 

Zodpovedná: Mgr. Beáta Lešová
Foto: Miriam Mesárošová (8.B)

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.