3D ovocie 2. A a 3. C


Žiaci II. A a III. C pod vedením triedneho učiteľa oboch tried Mgr. Martina Molčana vzali Dni zdravej výživy, ktoré sa konali na našej škole 24. – 25. októbra, veľmi zodpovedne. Dôkazom je veľké množstvo zdravého ovocia, zeleniny a chutných koláčov od šikovných mamičiek, ktoré boli upečené z celozrnnej či špaldovej múky, alebo obsahovali zdravé ingrediencie ako mak, orechy, jabĺčka, maliny a čučoriedky. Nechýbal ani tekvicový koláč a koláč z cukety. Po tom, čo sme si pochutnali na dobrotách a podelili sme sa s nimi aj s pani riaditeľkou a pánom zástupcom, sme sa pustili do práce. Spoločne sme vyrobili nádherné 3D ovocie – jahody, hrušky a jablká, všetko v žiarivých farbách. A či sa nám výsledok našej práce vydaril, posúďte sami. Triedny pán učiteľ ďakuje rodičom za spoluprácu s prípravou Dní zdravej výživy, lebo bez ich pomoci by to nešlo.

Zodpovední: TU II. A a III. C Mgr. Martin Molčan, Mgr. Dáša Mazáková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.