Divadelné predstavenie – POLEPETKO


 

Dňa  16.11.2016 prišiel na pozvanie ZRŠ I.st. do ŠKD divadelný súbor z Banskej Bystrice – Clippperton.

Deti v ŠKD sa výborne zabávali na veľmi vtipnom predstavení na motívy klasickej rozprávky Petra Stoličného s názvom POLEPETKO.

Polepetko je pôvodná slovenská, moderná rozprávka. Mladý Polepetko popletie skoro všetko. Slová, príkazy aj dobré rady. Keď rozpráva, ani vlastná mať mu nerozumie. Rozprávka o Polepetkovi poteší všetkých, ktorí sa trápia nad svojou popletenosťou. Človek býva občas dopletený, popletený, zapletený – keď sa však riadi svojim srdcom, správnu cestu vždy nájde.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.