DIVADELNÉ PREDSTAVENIE „BARTOLOMEJ“ V ORATÓRIU NA TRNÁVKE


Dňa 9.2. sa žiaci 1. aj 2. stupňa našej školy zúčastnili divadelného predstavenia  „Bartolomej“ v oratóriu na Trnávke. Sviatok dona Bosca, ktorý oslavovali vo farnosti na Trnávke si pripomenuli divadelným predstavením o jeho živote, ktoré nacvičovali od októbra minulého roka občania z Trnávky.

Dej zachytáva stretnutie dona Bosca s prvým chlapcom – Bartolomejom. Spev i tanec počas predstavenia výborne dotváral celý dej. Žiakom sa toto predstavenie veľmi páčilo. Pri odchode z oratória dostali všetci návštevníci chutný praclík.

 

Zodpovední: ZRŠ Mgr. Janka Santervá + triedni učitelia 1. a 2. stupňa ZŠ

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.