Bratislava pre všetkých


Žiaci z krúžkov Poznaj svoje mesto a Tenisovo-turistický sa zúčastnili v sobotu 23.4.2016 akcie: Bratislava pre všetkých.

Deťom sa veľmi páčilo Odpečatenie Mestských brán pri Michalskej veži, kde účinkovalo Tovarišstvo bojových umení a remesiel.
Tiež žiakov zaujali rôzne zbrane z Múzea zbraní na Michalskej ulici i nádherný výhľad na skvosty Bratislavy. V Tvorivých dielňach si mohli žiaci vyrobiť rôzne výrobky a prezrieť si práce detí z umeleckých škôl a centier voľného času. Všetky deti zaujalo smetiarske auto, ktoré stálo na Primaciálnom námestí. Deti si mohli doň sadnúť a odfotografovať sa. Dozvedeli sa aj zaujímavosti o triedení odpadu a dostali aj darček, balón s logom OLO. Pri Rolandovej fontáne si žiaci s vedúcimi krúžkov mali možnosť urobiť fotografiu s primátorom mesta Bratislava JUDr. Ivom Nesrovnalom. Všetci si odniesli množstvo zážitkov.

Zodpovedné: vedúce krúžkov – Mgr. A. Boledovičová, Mgr. I. Viglašová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.