BESEDA SO SPISOVATEĽOM JÁNOM ULIČIANSKYM


V rámci spolupráce s miestnou knižnicou na Trnávke navštívili žiaci III.B a IV.B triedy ZŠ Vrútockej 58 v marci /13.3.2018/ knižnicu, kde ich očakával vzácny hosť spisovateľ Ján Uličiansky. Pani Betka Polovková,vedúca knižnice,  privítala hosťa, významného slovenského spisovateľa, ďalej pani Evu Gomolčákovú, vedúcu pobočiek Knižnice Ružinov, pani učiteľky a asistentku Evku Kunzovú. Pán Uličiansky v úvode porozprával o svojom živote, kde sa narodil, akú školu vyštudoval a kedy začal písať, hlavne pre deti. Ďalej kde pracoval a čomu sa v súčasnosti venuje. Žiaci mohli  položiť spisovateľovi množstvo otázok, na ktoré s radosťou všetkým žiakom odpovedal. V závere besedy prebehla autogramiáda, z ktorej mali žiaci veľkú radosť.

 

Zodpovedné: Mgr. Iveta Viglašová TU III.B triedy, Mgr. Alena Boledovičová TU IV.B triedy

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.