Beseda s hercom Marekom Fašiangom I. B a IV. B


Dňa 20. 2. 2019  navštívili žiaci I. B a IV. B s TU knižnicu na Trnávke. Čakalo ich tam milé prekvapenie. Nepožičiavali si však knižky, ale prisiel vzácny hosť z obľúbeného seriálu „Oteckovia“. Besedu viedla p. riaditeľka Ružinovských knižníc.

Žiaci sa dozvedeli veľa zaujímavostí z nakrúcania seriálu i súkromného života Mareka Fasianga. Na záver podarovali štvrtáci hercovi jeho fotku s dokreslenou tvárou. Najviac sa žiakom páčilo, keď si mohli urobiť s hercom svojku a každý dostal od neho aj autogram.


Zodpovedné: TU I.B Mgr. A. Boledovičová; TU IV.B Mgr. I. Viglašová; Betka Polovková – vedúca knižnice na Trnávke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.