Africké slimáky (1.b v knižnici )


Dňa 20. 10. 2023 navštívili žiaci 1.b triedy prvý krát v tomto školskom roku knižnicu na Trnávke. 

Čakalo na nich množstvo zábavných úloh, ktoré si pre nich pripravili Ľubka, Zuzka a Katka ( pracovníčky miestnej knižnice). Najprv si deti kreslili so špeciálnymi fixkami na kamene, potom ukázali svoje športové nadanie v rôznych disciplínach a na záver sa veľa dozvedeli ako sa treba  starať o africké slimáky. Nebojácni žiaci si ich dali aj na ruku. Akcia sa deťom veľmi páčila a už sa tešia na ďalšiu.

Zodpovedná: Mgr. Iveta Viglašová

predchádzajúca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.