Adventné korčuľovanie; Vianočné trhy; Drevený Betlehem


Krúžky: Poznaj svoje mesto a Tenisovo turistický

Dňa 3.12. 2016 sa žiaci z krúžkov Poznaj svoje mestoTenisovo-turistický zúčastnili adventného korčuľovania na Hviezdoslavovom námestí. Po aktívnom športovaní sa deti občerstvili na vianočných trhoch a tiež si mali možnosť kúpiť darčeky, kde sa zdokonalili vo finančnej gramotnosti. Žiaci s vedúcimi krúžkov si spoločne pozreli vianočnú výzdobu v starom meste, zaujali ich rôzne starodávne remeslá a odfotili sa pri drevenom Betleheme, ktorý sa nachádza pred Slovenský národným divadlom.

Zodpovedné: Mgr. A. Boledovičová, Mgr. I. Viglašová

 

predchádzajúca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.