“Súťaž v čítaní” : Osmijankove rozprávky od Kristy Bendovej
Dňa 25.1. žiaci IV.B triedy s pani učiteľkou Ivetkou navštívili miestnu knižnicu na Trnávke. Srdečne ich tam privítala vedúca p. Betka Polovková. Zaželala im všetko dobré v novom roku. Žiaci súťažili v čítaní. Najlepších žiakov odmenila vedúca knižnice knižkami, ostatní boli odmenení sladkosťami.
Zodpovedná: Mgr. I. Viglašová
[fancygallery id=”17″ album=”478″]