Dňa 21.12. sa žiaci I. stupňa rozlúčili s kalendárnym rokom 2018 pri vianočnom stromčeku. Úvodným slovom privítala všetkých prítomných p. riaditeľka RNDr. D. Bezáková a zaželala im krásne vianočné sviatky a všetko najlepšie v novom roku 2019.
Každá trieda postupne vystúpila so svojím krátkym programom. Začali najmenší žiaci prváčikovia. Poslední sa predviedli štvrtáci, najstarší na I.stupni. Koledy, básničky, pesničky navodili krásnu vianočnú atmosféru a žiaci po skončení programu odišli na vianočné prázdniny.
Zodpovedné za akciu: TU I.stupňa +ZRŠ Mgr. J. Santerová +RŠ RNDr. D. Bezáková
[fancygallery id=”17″ album=”474″]