Dňa 14. 5. 2024 mali žiaci 1.A a 1.B interaktívnu prezentáciu s lektorom z občianskeho združenia Lesmír – Les a jeho obyvatelia. Tento lektor strávil roky výskumom v pralesoch alebo pozorovaním divokých zvierat. Jeho rozprávanie bolo pretkané vlastnými príbehmi so stretnutí s medveďmi, vlkmi a inými zvieratami.
Zodpovedné: Mgr. Eva Glasová a Mgr. Iveta Viglašová
[fancygallery id=”22″ album=”728″]