Dnešný pondelok 22. 4. 2024 sme si na našej škole pripomenuli Deň Zeme. Siedmaci a ôsmaci upravovali okolie školy – zbierali odpadky, strihali kríky pod dohľadom pána školníka, hrabali, zametali a presádzali kvety v interiéri školy do nových vkusných kvetináčov. Žiaci zo 7.B ponúkli všetkým výborné koláčiky, aby mali dosť energie. Všetkým ďakujeme za ich pomoc a dúfame, že aj ostatní žiaci budú dbať o čistotu v našej škole.
Zodpovedné za akciu: M.Bednárova, A.Hančinová, V.Kytová, I.Šišoláková