Dňa 31. 5. 2021 zavítal do našej triedy 2. B na hodinu prvouky včelár Milan, ktorý zaujímavým spôsobom porozprával o živote včiel. Žiaci mali možnosť pozorovať včely aj cez sklo. Tiež sa veľa dozvedeli o práci včelára. Samozrejme sa aktívne zapájali. Na záver žiaci diskutovali a kládli množstvo zaujímavých otázok, na ktoré im ochotne odpovedal včelár Milan.
Zodpovedná: Mgr. I. Viglašová (Aktivitu objednala Janka Ďurišová)
[fancygallery id=”19″ album=”599″]