Štvrtáčky Terezka Suchánková a Kristínka Pružincová získali 3. miesto v celoslovenskej literárnej súťaži Báseň roka 2019, vyhlásenej vydavateľstvom DAXE a redakciou časopisu Maxík.
Obidve dievčatá sú výborné slovenčinárky a tvoria už pár rôčkov len do ,,šuplíka”. V tomto roku sa o svoje básne podelili v súťaži a zaslúžia si gratuláciu.

Zodpovedná: Tr. uč. Mgr. Lýdia Drahusová