PLAVECKÝ VÝCVIK

Aj v tomto školskom roku nám p. Hečko poslal ponuku na absolvovanie plaveckého výcviku na plavárni Slovnaft. Tento šk. rok sa ho zúčastnilo 29 žiakov I. stupňa / z I.A, I.C, II.A, II.B, III.A triedy / denne, okrem víkendov od 4.4 do 12.4.  2018 v 60 minútových hodinách.  Pod vedením skúsených trénerov sa všetci žiaci naučili nielen nebáť vody, ale väčšina zvládla aj plavecké štýly/ kraul, znak, prsia /. Dozor pri presúvaní na plaváreň a späť do školy i fénovanie vlasov zabezpečili učiteľky I. stupňa a vychovávateľky podľa  rozpisu.

Každý žiak získal za úspešné absolvovanie kurzu diplom od ZRŠ pri poslednej hodine výcviku.

Zodpovedná: ZRŠ Mgr. J. Santerová, učiteľky I . stupňa a vychovávateľky z ŠKD

predchádzajúca